web
analytics
Ana Sayfa / Güzellik / Ultratherapy’le gençliğinize 30 dakikada geri dönün

Ultratherapy’le gençliğinize 30 dakikada geri dönün

Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, Ultrasound teknolojisinden esinlenerek geliştirilen Ultratherapy'nin 30 dakikada kırışıklıklardan kurtulup nasıl gençleştirdiğini anlatıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar...

 

Anne karnındaki bebeğin görüntülenmesinde kullanılan Ultrasound teknolojisinden ilham alınarak geliştirilen yöntemle cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, 30 dakikada yüzü gerdirerek, geçen yılları geriye döndürmek mümkün.

Ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi olan Ultherapy’i uygulayan Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, yöntem hakkında bilgiler verdi:

"Genç ve güzel bir cilde kavuşmak için estetik cerrahi ameliyatları her zaman ilk seçenek olarak görülürdü. Ancak bugün ameliyatlara alternatif olarak geliştirilen Ultherapy yöntemi sayesinde elastikiyetini kaybetmiş, sarkmış ve kırışmış cilt, düşük kaş, düşük yanak ve gıdı sorunlarını 30 dakika gibi kısa bir zamanda ortadan kaldırarak, cildi genç ve diri haline kavuşturmak mümkün."

Tedavi süreci nasıl işliyor?

Ultherapy teknolojisinde sorunlu cildin alt tabakalarında sıcak noktalar yaratılıyor. Bu sayede cilt kendi onarım sürecini oluşturarak, cildin kırışıklıklarını gideren doğal bir madde olan kollajen üretimi başlıyor ve en nihayetinde ciltteki kırışıklar ortadan kalkıyor.

Ultherapy uygulamasının hemen ardından sorunlu ciltteki toparlanmanın kısa sürede başladığına dikkat çeken Emre Çiçek: "Ultherapy teknolojisi cilde herhangi bir cerrahi müdahalede bulunmaksızın 30 dakikalık bir sürede yapılan uygulamadır. Uygulamanın hemen ardından yavaş yavaş değişmeye başlayan cilt, istenen ideal görünümüne 3 ay gibi kısa bir sürede ulaşır. Yapılan tek bir uygulamanın ardından elde edilen başarılı sonuç ciltte 2 seneye kadar muhafaza edilebilir." dedi.

İlginizi Çekebilir

Makyaj malzemelerinin ömrü ne kadar?

Kadınlar makyaj malzemelerini çok uzun süre kullanıyorlar. Ancak farkında değiller ama her şeyin olduğu gibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir