web
analytics
Ana Sayfa / Astroloji / 1 Temmuz 2013 günlük burç yorumları

1 Temmuz 2013 günlük burç yorumları

Koç Burcu

Sponsorlu Bağlantılar...

Koç Beklemediğiniz olaylar meydana gelebilir ve ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak mantıklı davranacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Dostlarınız ile birlikte yeni projeler yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bugün seyahat programları yapabilirsiniz ve ailenin saygı duyulan kişileri ile ilgilenebilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir gün. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

 

Boğa Burcu

Boğa Bugün alacağınız haberler duygularınızın derinleşmesine neden olacak. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Arkadaşlarınız ile iş birliği yapabilirsiniz. Daha doğrusu zengin ve güçlü yakınlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve iş birliği yapmak için harekete geçeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz yüksek olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirecek potansiyel güç ve enerjiyi içinizde hissedeceksiniz. Sorumluluklarınız artmış olabilir ve üzerinizde baskı oluşabilir fakat bunlar ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz.

 

İkizler Burcu

İkizler Moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve işlerinizi planlayacaksınız. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Daha yapıcı ve olumlu davranacağınız bir dönemdesiniz. Saygın çevrelerde dolaşabilirsiniz ve yabancılar ile ilişkileriniz yeni fırsatları beraberinde getirebilir. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve cazibeniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile ikna edici ve etkileyici olacaksınız.

 

Yengeç Burcu

Yengeç Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz ve enerjinizi yapıcı yönde kullanacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. İlginç gelişmeler ve ani değişiklikler sizi rahatsız edebilir, fakat isteğinizin arttığı bir dönemdesiniz ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız.

 

Aslan Burcu

Aslan Kendinizden memnun olacağınız gelişmeler meydana geliyor ve yabancılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonların içinde olabilirsiniz ve böylece çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu arada sorumluluklarınız artmış olabilir. Ancak iyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile gerilimli ortamları yumuşatmayı başarabilirsiniz. Yaşam felsefenizi değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

 

Başak Burcu

Başak Seyahat programları yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmanız gerekebilir. Yakınlarınızın davranışlarını çok fazla incelemeyin ve sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Sevgiye olan ihtiyacınız artmış olabilir ve sevdiğinizin davranışları kafanızı karıştırıyor olabilir. Ancak sözlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünün. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Sorunları büyütmekten kaçının. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.

 

Terazi Burcu

Terazi Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız. Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak. Dostlarınız ile ilgilenebilirsiniz ve yeni atılımda bulunmak isteyen yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yabancılar ve saygın çevrelerden gelen teklifler kendinize olan güveninizi yükseltecek. Hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz ve çevrenizi değiştiriyorsunuz. Katılacağınız organizasyonlarda karşılaşacağınız kişiler dikkatinizi çekebilir. Yeni dostluklar kurabilirsiniz.

 

Akrep Burcu

Akrep Bugün heyecan duyacağınız gelişmeler olacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Geriliminizi hareket ederek boşaltabilirsiniz. Bu arada almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissetmeniz mümkün. Fakat yeni yeni insanlar ve güçlü kişiler ile birlikte olmak, enerjinizi yükseltiyor. Bu arada seyahat programları yapabilirsiniz ve sorumluluk hissettiğiniz konu ile ilgili yeni çözümler bulabilirsiniz. Evlilik, ortaklık, çocuk sahibi olmak ve benzeri ciddi konulara yönelik isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve kendinizi her zaman olduğundan daha güçlü hissediyorsunuz. Bu arada sağlığınıza özen göstereceksiniz.

 

Yay Burcu

Yay Duygusal ve zihinsel bir karmaşa içinde olabilirsiniz. Dikkatinizi tek bir konuya odaklamak için gayret gösterin. Detayları düşünürken dağılabilirsiniz ve esas yapmanız gereken işi unutabilirsiniz. Sorunların üzerinde fazla durmayın. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz ve pek çok işi aynı anda düşünebilirsiniz. Ancak düşüncelerinizi tek bir konuya odaklamak için gayret göstermeniz gerekiyor. Bugün alacağınız haberler ve karşılaştığınız kişiler dikkatinizi dağıtabilir. İsteklerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekiyor.

 

Oğlak Burcu

Oğlak Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Duygularınızı denetlemek için gayret göstermeniz gerekiyor. Çok büyük projeleriniz olabilir ve büyük bir cesaret ile atılımda bulunabilirsiniz. Üstelik önemli kişilerin ve güçlü tanıdıklarınızın desteğini alacaksınız. Yaşam enerjinizin ve zirve yapmak ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzularınız olabilir ancak sabırlı olmanız gerekiyor. Karşılaştığınız kişiler size kendinizi önemli hissettirecek ve geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yapacaksınız. Etkileyici kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz fakat tedbirli olun.

 

Kova Burcu

Kova Farklı bir heyecan ve istekle uyanabilir ve güne derin duygular ile başlayabilirsiniz. Bir taraftan parasal ihtiyaçlarınız, öte yandan özgürlük ihtiyacı sizi zorluyor olabilir. Bunun sonucunda sabırsız ve tahammülsüz bir tavır sergileyebilirsiniz. Fakat bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli araştırmalar içine gireceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız bazı olaylar duygularınızın derinleşmesine neden olabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Duyusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Şimdilik olayları akışına bırakın.

 

Balık Burcu

Balık Duygusal ve zihinsel bir karmaşa içinde olabilirsiniz fakat bugün kendinizi daha iyi ve güçlü hissedeceksiniz. Yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve dikkatinizi dağıtabilirler. Ancak bugün yaşam enerjiniz ve isteğiniz yüksek olacak. Böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Bu arada sorunları büyütmekten kaçının ve olayları bir kez daha gözden geçirin. Özellikle duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce bir kez daha düşünün. Aslında karamsar olduğunuz konu ile ilgili gelişmelerin olumlu yönde olduğunu anlayacaksınız. Moralinizi yükseltin.

 

Yasemin Boran

İlginizi Çekebilir

Burçların ‘En’lerini merak mı ediyorsunuz?

En duygusal, akıllı, güvenilir burç hangisi merak mı ediyorsunuz? İşte cevabı; Hepsi ve daha fazlası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir