web
analytics
Ana Sayfa / İlişkiler / Evlilik teklifi ne zaman edilmeli?

Evlilik teklifi ne zaman edilmeli?

Kadınların hayalini kurduğu ve merakla beklediği ideal evlilik teklifi nasıl olmalı? Yaklaşan sevgililer gününü evlilik teklifi etmek için ideal görebilirsiniz ama bazı kadınlar sevgililer gününde edilen evlilik teklifinden hoşlanmıyor...

Sponsorlu Bağlantılar...

Sevgililer Günü evlilik teklifi yapmak için ideal bir gün olarak bilinir. Kadınların da tercihi bu yönde. Onlara göre iki yıllık bir sevgililik döneminden sonra Sevgililer Günü'nde plajda kumlar üzerinde yapılan teklif en ideali.

2 bin kişi üzerinde yapılan araştırmada kadınların dörtte biri (yüzde 22) bu yönde bir görüş bildirdi. Ancak bazıları için bu bayat bir yöntem. Erkekler eğer evet denileceğinden eminse sürpriz evlilik teklifi yapmak istiyor. Bunun oranı yüzde 32. Romantik bir teklif yapmak isteyenlerin oranı yüzde 21. Tek dizinin üzerinde eğilip teklif yapmak isteyenleri oranı ise yüzde 20. Kadınların yüzde 10'u ise babasının iznini gerekli buluyor.

Yüzde 10'u pahalı yüzüğün olması çok önemli derken sadece yüzde 30'u erkeğin seçmesini bekliyor, yüzde 62'si ise beraber seçme taraftarı. Ancak zamanlama her şey den önemli.

Araştırmayı Lambrini adlı içki markası İngiltere'de yaptı. Araştırmada kadınların dörtte biri "bir erkek 24 aydan sonra evliliği düşünmeli" diyor. Eğer erkek beş yıldan sonra evlilik teklifi yapmıyorsa kadınların yarısı ayrılırım diyor diğer ayrısı ise daha uzun zaman bekleyebileceğini söylüyor.

Yüzde 27'lik bir kesim beş yıldan sonra evlilik yoksa kesinlikle devam etmem diyor.

İlginizi Çekebilir

Erkeklerin ev işi yapması cinselliği etkiler mi?

Yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin ev işleri ile fazla uğraştığı evliliklerde cinsel hayat olumsuz etkileniyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir