web
analytics
Ana Sayfa / Magazin / Hande Yener: Türkiye’nin en genç sanatçısıyım

Hande Yener: Türkiye’nin en genç sanatçısıyım

Kış ve turizm merkezi Uludağ'da sahneye çıkan Hande Yener hayranlarını coşturdu. Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, şöyle dedi:

Sponsorlu Bağlantılar...

"Türkiye'nin en genç sanatçısıyım"

"Her ne kadar gazetelerde Hande'nin yanına '44', Cem'in yanına da '32' yazılsa da her okuduğumda eğleniyorum. Ben şu anda ikinci hayatımı yaşıyorum. Gençlik takıntısı herkes de var anladığım kadarıyla. Özel hayatımla ilgili mutluluğumun sonsuza kadar sürmesini istiyorum ancak yaşıma rağmen Türkiye'nin en genç sanatçısı benim."

Yapılan eleştirileri yanıtladı

Elif Güvendik ve Helin Avşar'ın Hande Yener'in kendisinden 12 yaş küçük nişanlısı Ümit Cem Şenol için alaylı eleştiriler yaptığı hatırlatılan Hande Yener, "Televizyonlardaki sabah programlarında eleştiriye açığım. Dalga geçilme, aşağılamayı kabul etmiyorum. Bunlara en güzel cevabı sosyal medya üzerinden veriyorum. Çünkü bu kadar basit konularda 3-5 bin liralık davalar açarak mahkemeleri meşgul etmek istemiyorum onlara. Onların silahıyla cevap vermek en doğrusu. Beni aslında bu konular kızdırmıyor, güldürüyor. Ben mesleki hayallerimle yoluma devam ediyorum" yanıtını verdi.

İlginizi Çekebilir

Angelina Jolie çocuklarına öyle bir şey yedirdi ki

Önceki gün BBC’ye verdiği röportajda Brad Pitt ile ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan Jolie, bu kez …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir