web
analytics
Ana Sayfa / Magazin / Justin Bieber Instagram’ın ilk video rekorunu kırdı

Justin Bieber Instagram’ın ilk video rekorunu kırdı

Facebook tarafından satın alınan Instagram artık video desteği veriyor. Bu uygulamayı kullanarak videosunu Instagram'a yerleştiren Justin Bieber yeni bir rekorun sahibi oldu.

Sponsorlu Bağlantılar...

Fotograf paylaşım hizmeti sunan İnstagram’da artık video kayıtları da yer alabiliyor.

Videosunu Instagram’a yerleştirdikten hemen sonra haberi Twitter’deki takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, bloğuna “İnanmayacaksınız! Artık Instagram’da bir video kaydım var” diye yazdı.

Olaydan kısa bir süre sonra, videoda Bieber’in sürekli gülme krizine girdiği görüldüğü için kayıt sırasında şarkıcının uyuşturucu etkisinde bulunduğu iddiaları ortaya atıldı. Bieber’in video kaydında arka plandan gelen sesler arkadaşlarıyla birlikte olduğunu akla getirdi.

REKOR KIRDI

Instagram'ın yeni video özelliğini kullanan Justin Bieber paylaştığı kısacık video ile bu yeni desteğin ilk rekorunu 1 milyonluk izleyici sayısı ile kırıverdi. Justin Bieber, bu platforma katıldığında 1 milyon takipçiye kavuşan ilk isim olmuşken, şimdi 9 milyonluk bir kitleye sahip.

Ünlü isim aynı zamanda Twitter'da da paylaşım rekorları kırmış ve ilk 40 milyonluk takipçiye ulaşan şarkıcı ünvanını kazanmıştı. Instagram'ın yeni video desteği ile birlikte kendini görüntüleyen meşhurlar listesine Madonna ve Lebron James'de katıldı.

İlginizi Çekebilir

Angelina Jolie çocuklarına öyle bir şey yedirdi ki

Önceki gün BBC’ye verdiği röportajda Brad Pitt ile ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan Jolie, bu kez …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir