web
analytics
Ana Sayfa / Moda / Karnınızı nasıl saklayabilirsiniz?

Karnınızı nasıl saklayabilirsiniz?

Göbeğinizi nasıl saklayacağınızı kara kara düşünmeyin. İşin formulü kıyafetin kumaşında saklıdır.

Sıkı ve sert kumaşlar

Vücudu sarmalayan kıyafetler moda dünyasının mucize buluşlarıdır. Sıkı ve sert kumaşlara sahip elbiseler, vücudunuzu korse gibi sarar ve toparlar.

Sponsorlu Bağlantılar...

Ceket

Özel dikim kıyafetler kusurları kapatmada mucizeler yaratırlar ama buna vaktiniz ya da bütçeniz yoksa üzerinize oturan, güzel bir blazer ceket karın bölgenizi gizleyecektir. Büyük bedenlerden kaçının ve vücudunuza oturan modelleri tercih edin.

Üzerinize oturan kıyafetler tercih edin

Çok bol kıyafetler altında karnınızı gizlemek büyük bir hatadır. Sizi olduğunuzdan daha iri ve kilolu gösterir ama üzerinize oturan veya çok hafif bol olan kıyafetler vücudunuzu toparlayarak daha fit görünmenizi sağlarlar.

Koyu renkler giyin

Bu hilemiz her bölgedeki fazlalığı kapatmak için! Siyahın zayıf gösterici etkisini bilmeyen yoktur. Bu nedenle siyahı tercih ederek fazlalıklarınzı gizleyebilirsiniz.

Yüksek belden şaşmayın

Düşük bel pantolonlar belinizdeki fazlalıkların dışarı taşmasına neden olabilirler ama yüksek bel pantolonlar, karın bölgenizi toparlayacaklardır.

Vücut şekillendirici kullanın

Toparlayıcı korseler, çekici iç çamaşırı kategorisine girmeseler de hayatımızı kurtardıkları bir gerçek! Karın ve kalça bölgenizi toparlayan modellerle çok daha sıkı ve ince görüneceksiniz.

İlginizi Çekebilir

Hamile şıklığı için kombin önerileri

Hamilelerin pekte sorun olmasa da sorun gibi gördükleri giyimleridir. Çalışan hamileler her gün ne giyineceklerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir