web
analytics
Ana Sayfa / Moda / Modası geçmeyen kıyafetler

Modası geçmeyen kıyafetler

Alış veriş yaparken üstünüze yakışan doğru kıyafeti seçmekte fayda var. Bir de öyle kıyafetler varki modası hiç geçmiyor...

Kalem etek

Dolabınızda her zaman siyah veya koyu gri bir kalem etek bulunmalıdır. Kalem etekler, modellerinden dolayı, çok seksi ve kadınsı bir görüntü elde etmenizi sağlarlar. Babet ayakkabılar ve pastel tonlarda bir hırka ile birleştireceğiniz, kalem eteğinizle, işe gidebileceğiniz gibi, topuklu ayakkabılar ve beyaz gömlekle birlikte kullanacağınız siyah kalem eteğinizle, ortamdaki en şık kadın olabilirsiniz. Yaz ayları için ise, daha renkli ve pastel tonlardaki kalem etekleri, zıt renklerle kullanarak, çok hoş ve göz alıcı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar...

Siyah mini elbise

Bu zaten çok klasik ve herkes tarafından bilinen bir durum olsa da, yine söylemek de fayda var; herkesin dolabında mutlaka siyah bir mini elbise bulunmalıdır. Burada dikkat etmeniz gereken, bu siyah elbisenin vücut şeklinize uygun olması, üzerinizde güzel durması ve içinde kendinizi rahat hissetmenizdir.

Mini siyah elbisenizin üzerine giydiğiniz bir hırka veya bir kot ceket ile sade ve günlük bir görüntü elde ederken, bu elbiseyi yüksek topuklu ayakkabılar ve siyah şık bir ceketle kombinleyerek, şık bir yemek veya davete rahatça gidebilirsiniz. Şunu unutmayın ki, siyah mini elbiseniz, birçok durumda kurtarıcınız olacaktır.

Beyaz gömlek

İyi dikilmiş, beyaz bir gömlek, her kıyafete klasik ve şık bir hava katacaktır. İş toplantıları ve iş görüşmeleri gibi durumlar için çok uygun olacak beyaz gömlek, sizi birçok zahmetten kurtaracak, dolabınızın vazgeçilmek ve en kullanışlı parçalarından biri olacaktır. Ayrıca beyaz gömleği, gündüzden geceye uyarlamak çok kolaydır, gündüz giyeceğiniz bir kot ile spor bir görüntü elde ederken, gece giyeceğiniz şık bir etek ve topuklu ayakkabılarla çok feminen ve seksi olabilirisiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, beyaz gömleğinizin iyi dikilmiş, keskin yakalı ve silüetinizi şık gösterecek bir kesime sahip olmasıdır.

Babetler

Babet ayakkabılar, sadece rahat oldukları için değil, aynı zamanda kotlarla, şortlarla, eteklerle ve aklınıza gelebilecek her tür giysi ile çok rahat kullanılabildikleri için de asla modası geçmeyecek parçalardır. Kendinize mutlaka rengarenk babet ayakkabılar edinin ve günlük hayatınızda rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayın.

Siyah pantolon

Bütçenizi biraz zorlayın ve üzerinize tam oturan, iyi dikilmiş, kaliteli kumaştan yapılmış ve içinde rahat hissedeceğiniz bir siyah pantolonu mutlaka dolabınıza ekleyin. Beyaz gömlek ve siyah ceket ile giyeceğiniz siyah pantolonunuz, iş hayatı için çok uygun olurken, bir tişört ve babetler ile birlikte giyeceğiniz siyah pantolonunuz, günlük ve sade bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Şunu unutmayın ki, siyah pantolonun, hiçbir zaman modası geçmeyecek ve ne giyeceğinize karar veremediğiniz zamanlarda, her zaman imdadınıza yetişecektir.

İlginizi Çekebilir

Hamile şıklığı için kombin önerileri

Hamilelerin pekte sorun olmasa da sorun gibi gördükleri giyimleridir. Çalışan hamileler her gün ne giyineceklerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir