web
analytics
Ana Sayfa / Moda / Ufak detaylarla şıklığın kuralları

Ufak detaylarla şıklığın kuralları

Ufak detaylar sizi başka bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olabilir. Nasıl mı?

Aksesuarda limit

Aksesuarın ne kadar önemli olduğunu söyleyen birçok tüyosu var. Ancak aksesuar bir kıyafeti güzelleştirdiği kadar çirkinleştirebilir de. Aksesuarınız kıyafetinizi önüne geçmemeli. Ne kadar aksesuar sevseniz de hepsini bir arada takmaktan kaçının. Her seferinde farklı aksesuarlarla farklı havalar yaratmaya çalışın.

Sponsorlu Bağlantılar...

Tarzınızı ifade edin

Eğer seksi hissediyorsanız, iddialı giyinmekten korkmayın. Seksi olmak demek çıplak olmak demek değil. Boğazlı siyah bir trikoyla da çok seksi olabilirsiniz. Yeter ki neyin içinde nasıl hissettiğinizi bilin ve ona göre giyinin. Tarzınızdan ödün vermeden rahat hissettiğiniz parçalarla istediğiniz kimliğe bürnünün.

Renkten korkmayın

Kimsenin giymediği kadar renk kullanın. Eğlenceli renkler olan yeşiller, pembeler, turuncular sizin dostunuz olsun. Üstelik bu renklerin çok olduğunu da unutmayın. Canlı renkli kıyafetlerin ruh halinizi de olumlu etkilediğini hatırlatalım. Her mevsim renklerle hayatınıza eğlence katın.

Spor da giyinin

Sweatshirtlerinizi ya da şortunuzu sadece sporlarla giymeyin. Saten pantolonların üzerine sweatshirtler giyin ya da kot pantolonunuzun üstüne renkli bir tshirt ile kombinleyerek hasır bir şapkayla farklı bir tarz yaratın. Bu kıyafetlerin rahatlığı tartışılmayacağı için keyfini her an çıkartın.

Abiyenin tadını çıkarın

Düğün, mezuniyet ya da bir davete gidiyorsanız bu özel gecenin hakkını verin. Her gece kıyafeti kendi içinde göz kamaştırıcıdır. Gece elbisenizi gecenin konseptine göre belirlemeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir

Hamile şıklığı için kombin önerileri

Hamilelerin pekte sorun olmasa da sorun gibi gördükleri giyimleridir. Çalışan hamileler her gün ne giyineceklerini …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir